DOPRAVA PO PROSTĚJOVSKU & OLOMOUCKU ZDARMA + PRODEJ BEZ OBALU - více info
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. značkové granulky na váhu
  3. Pro Plan
  4. ProPlan Cat Kitten Chicken - VAKUOVANÉ BALENÍ (hmotnost podle vašich požadavků)

ProPlan Cat Kitten Chicken - VAKUOVANÉ BALENÍ (hmotnost podle vašich požadavků)

kompletní krmivo pro koťata. Vhodné také pro březí a kojící kočky.Krmivo obsahuje veškeré živiny, které vaše kotě potřebuje pro zdravý vývoj. Vhodné p... celý popis
hmotnost balení
119 Kč
Číslo produktu:01-01-05-002-000
Kompletní specifikace

kompletní krmivo pro koťata. Vhodné také pro březí a kojící kočky.

Krmivo obsahuje veškeré živiny, které vaše kotě potřebuje pro zdravý vývoj. Vhodné pro koťata a kastrovaná koťata od 6 týdnů do 1 roku.

Tato receptura byla speciálně navržena, aby splnila veškeré nutriční potřeby vašeho kotěte v průběhu prvního roku života. 

Vyvážený obsah minerálních látek a vysoký obsah bílkovin podporuje zdravý růst kostí a svalů. Kombinace živin OPTISTART® prokazatelně posiluje zdraví střev a snižuje u koťat riziko vzniku trávících problémů. kolostrum přispívá k rovnováze střevní mikroflóry a posiluje obranyschopnost. Zároveň pomáhá podporovat zdravý zrak a vývoj mozku díky obsahu DHA.

 

Kuře (20 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, rýže, pšeničná lepková moučka, živočišný tuk, kukuřice, kukuřičná lepková moučka, hrachový protein, kukuřičný škrob, sušená vejce, minerální látky, dochucovací masové výtažky, kvasnice, rybí tuk, kolostrum (0,1 %).
 
Vitamín A36 000 m.j./kg
Vitamín D31 200 m.j./kg
Vitamín E670 m.j./kg
Vitamín C140 mg/kg
Síran železnatý monohydrát87 mg/kg
Jodičnan vápenatý bezvodý2,2 mg/kg
Síran měďnatý pentahydrát13 mg/kg
Síran manganatý monohydrát41 mg/kg
Síran zinečnatý monohydrát130 mg/kg
Seleničitan sodný0,12 mg/kg

 

Analytické složky:

 
Protein40 %
Obsah tuku20 %
Obsah anorganických látek7,5 %
Hrubá vláknina1 %
DHA0,05 %

 

 Doporučené krmné dávky podle výrobce:

Pro koťata

Věk (týdny)g / den
6-1220-70
12-2640-95
26-5245-95

 

Pro dospělé kočky

Stavg / den - minimum
Březí kočka90
Kojící kočka180

 

Koťata můžete postupně začít učit na krmivo PRO PLAN JUNIOR od věku 3-4 týdnů. Krmivo smíchejte s vodou, aby se kotěti lépe kousalo. Jakmile začne kotě více jíst, zvyšujte množství krmiva a zároveň snižujte množství přidávané vody do doby, než bude kotě schopné přijímat krmivo samotné. Podávejte ve 2–3 dávkách v průběhu dne nebo podle chuti.Březí kočku krmte minimálně 90 g/den, kojící kočku krmte minimálně 180 g/den nebo podle chuti. Více informací získáte u vašeho veterinárního lékaře. Krmná dávka pro udržení ideální tělesné kondice se může lišit v závislosti na věku, úrovni aktivity, klimatických podmínkách a na tom, zda kočka je/není kastrovaná nebo sterilizovaná. Pro kastrovaná koťata upravte množství krmiva tak, aby si udržela ideální tělesnou hmotnost.

Zboží zařazeno v kategoriích