DOPRAVA PO PROSTĚJOVSKU & OLOMOUCKU ZDARMA + PRODEJ BEZ OBALU - více info
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. značkové granulky na váhu
 3. Purina Dog Chow
 4. Purina Dog Chow Adult Chicken - VAKUOVANÉ BALENÍ* (hmotnost podle vašich požadavků)

Purina Dog Chow Adult Chicken - VAKUOVANÉ BALENÍ* (hmotnost podle vašich požadavků)

POSTUP PRO UPLATNĚNÍ SLEVOVÉHO KÓDU ZE ZPRAVODAJE PŘEMYSLOVICE Pro uplatnění slevového kódu při objednávce jej [1] vepište do poznámky a [2] zvolt... celý popis
hmotnost balení
cena od 14 Kč
Číslo produktu:02-01-06-009-000
Kompletní specifikace

POSTUP PRO UPLATNĚNÍ SLEVOVÉHO KÓDU ZE ZPRAVODAJE PŘEMYSLOVICE

Pro uplatnění slevového kódu při objednávce jej [1] vepište do poznámky a [2] zvolte platbu převodem.

Objednávku prosím [3] dokončete (zadání dopravy a dodacích údajů - adresy, na kterou chcete objednávku doručit) a objednávku [4] odešlete.
Následující den [5] Vám bude zaslána faktura s platebními údaji a upravenou cenou se započítáním slevy.

(Z důvodu technických potíží platformy není systém aktuálně schopen zobrazit cenu sníženou o slevu, za komplikovanější postup pro uplatnění slevy se Vám omlouváme.)

 

Kompletní krmivo Purina Dog Chow Adult Chicken* je ideální pro dospělé průměrně aktivní psy, s kuřecím masem jako dobrým zdrojem bílkovin, které podporují silné svaly a ideální tělesnou kondici.

* Vzhledem ke specifickému tvaru těchto granulí (které mají z části tvar hvězdiček, jejichž rohy v některých případech bohužel naruší miniaturními otvory vakuování) jsme nuceni upozornit, že u tohoto produktu nejsme schopni zaručit trvanlivost zavakuování. Tuto skutečnost bohužel nemáme možnost jakkoliv ovlivnit. Vzhledem k oblíbenosti tohoto produktu jej nechceme z nabídky granulek s gramáží na přání vyřadit a prosíme proto zákazníky, aby měli zmíněné riziko porušení zavakuování na paměti. Děkujeme za pochopení.

Dospělý pes potřebuje krmivo nabízející kompletní a vyvážený obsah živin, který mu pomůže udržet se ve výborné kondici. Dog Chow Adult kuře je kompletní a vyvážené krmivo obsahující všechny přísady, které pes potřebuje, aby zůstal zdravý a aktivní.

Díky využití nejmodernější technologie a stálému výzkumu jsou všechny produkty Dog Chow přínosné v 6 klíčových oblastech:

  • Optimální trávení:  Všechny produkty Dog Chow obsahují přírodní prebiotika pro podporu zdravého trávení a zažívání. Kvalitní potrava a dobré zažívání jsou základním předpokladem pevného zdraví.
  • Péče o ústní dutinu:  Všechny produkty mají dvojí tvar granulí a většina granulí - kromě těch pro štěňata a seniory - mají také dvojí velikost. Dva rozdílné tvary byly speciálně navrženy tak, aby podporovaly psa v kousání (které přispívá k lepšímu trávení) a napomáhaly udržování čistých zubů a masírovaly dásně.
  • Kondice svalů:  Bílkoviny z kvalitního masa nebo ryb zachovávají kondici svalstva a důležité jsou i pro zdravé srdce. Esenciální vitamíny a minerály pomáhají psovi zůstat zdravý a plný vitality.
  • Lahodná chuť:  Snahou Puriny je produkovat krmivo, které bude Váš pes instinktivně preferovat. Všechny produkty Dog Chow jsou proto bohaté na maso.
  • Zdravý imunitní systém: Přírodní prebiotika, která obsahují přírodní vlákna, jež jsou potravou pro užitečné bakterie v trávicím traktu psa. V kombinaci s antioxidanty jako jsou vitamíny A a E pomáhají udržovat přirozenou obranyschopnost a tak můžete se svým psem bez obav vyrážet na procházky!
  • Přírodní a zdraví prospěšné:  Všechny produkty Dog Chow zajišťují kompletní výživu a jsou vyráběny ze zdravých přírodních přísad, takže Váš pes získává všechny živiny, které potřebuje, aby mohl vést zdravý a aktivní život.

 

Složení: Obilniny (celozrnné 20%), maso a vedlejší živočišné produkty (maso 14%, kuře 4%), bílkovinné extrakty zeleninového původu, oleje a tuky, deriváty zeleninového původu (řepná dužnina 1.1%), zelenina (kořen čekanky 1.1%), minerální látky.

Zboží zařazeno v kategoriích